Drodzy Wodniacy!

Zgodnie z naszym zobowiązaniem prezentacji danych na temat sprzedaży winiet w tym sezonie, przedstawiamy pierwsze zestawienie za okres: kwiecień - maj.

Całkowita liczba sprzedanych winiet: 311.

Poszczególni partnerzy:

Przystań Skarbek - pobrano: 100 winiet - sprzedano 100 winiet

Pod Omegą - pobrano - 80 winiet - sprzedano 20 winiet

Barakuda - pobrano: 50 winiet - sprzedano: 30 winiet

Maribo - pobrano: 25 winiet - sprzedano: 20 winiet

Ekomarina Siemiany - pobrano: 20 winiet - sprzedano: 20 winiet

Ekomarina Iława (ICSTiR) - pobrano: 35 winiet - sprzedano: 4 winiety

Chmielówka - pobrano: 30 winiet - sprzedano: 6 winiet

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za aktywny udział w dystrybucji winiet oraz Wodniakom wspierającym nasz system na Jezioraku!

Pozdrawiamy,

Związek Gmin Jeziorak

Drodzy Wodniacy!

Niezależnie od pogody, pływamy i kończymy prace zwiazane z rozstawianiem pomostów, toalet, bagów na śmieci i tablic informacyjnych. Tablice zawierają wyciąg z regulaminu określającego zasady korzystania z pomostów oraz nazwę miejsca. Przykładowa tablica ustawiona w Siemianach.

W celu usprawnienia odbioru śmieci i nieczystości płynnych z naszych pomostów, prosimy o zgłaszanie w miarę możliwości, terminów i ilości osób wypoczywajacych w ramach zorganizowanych grup (kolonie, rejsy szkolne, zielone szkoły itp.). Nie jest to obligatoryjne, ale pozwoli znacznie usprawnić pracę przy obsłudze systemu odbioru przez naszą barkę asenizacyjną.

Informację można przesłać na kontakt@zwiazekgmin.eu,  telefonicznie: 89 648 81 95 lub bezpośrednio w Biurze Związku Gmin "Jeziorak", ul. Sienkiewicza 32, 14 - 200 Iława.

Z żeglarskim pozdrowieniem,

Zwiazek Gmin "Jeziorak"

Drodzy Wodniacy!

Specjalnie na długi weekend majowy przygotowaliśmy dla Was ponad 150 miejsc cumowniczych!

Płynąc od Iławy: Krzywy Róg, Płw. Indyjski, Szałkowo (stacjonarny), Makowo (stacjonarny), Gierczaki I, Gierczaki II, Gierczaki III, Lipowa I, Lipowa II.

Życzymy dużo słońca i bezpiecznych wiatrów!

Przypominamy o zakupie winiet :)

W połowie zeszłego tygodnia zwodowaliśmy barkę asenizacyjną z nowym, zmienionym napędem (na zdjęciu).

Na Półwyspie Indyjskim rozstawiony został pierwszy, wyremontowany pomost z 4 odnogami cumowniczymi.

Planujemy rozstawienie pomostów pływających na Gierczakach w tym tygodniu (od 22 do 28 kwietnia).

Copyright ©2019 zwiazekgmin.eu, All Rights Reserved.
free website
built with